Data: 2024-04-17

Vyko Vilniaus rajono suaugusiųjų stalo teniso čempionatas

2024 m. balandžio 13 d. Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinėje mokykloje vyko Vilniaus rajono sporto centro organizuojamas Vilniaus rajono asmeninis stalo teniso čempionatas. Jame dalyvavo 28 sportininkai: 22 vyrai ir 6 merginos.

Varžybos vyko prie 6 stalų. Merginos žaidė tarpusavyje ratų sistema. Vyrai buvo paskirstyti į 6 pogrupius po 3-4 žaidėjus. 1-2 vietas užėmę vyrai toliau kovojo dėl čempiono vardo, 3-4 vietas užėmę sportininkai kovojo dėl paguodos turnyro nugalėtojo vardo.

Tarp merginų nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo pirmą vietą iškovojo Agnieška Rackevič, antrą vietą – Karina Milto, trečią – Greta Gulbicka.

Vyrų grupėje finale susitiko Martynas Glodenis ir Šimonas Lukša. Įtemtoje kovoje rezultatu 3:1 nugalėjęs savo priešininką, čempionu tapo Martynas Glodenis, antras liko Šimonas Lukša. Trečią vietą iškovojo Tomas Krylovičius, nugalėjęs Justą Rutkauską.

Paguodos turnyre nugalėjo Dainius Pusvaškis, antras – Mindaugas Junda, trečias – Imantas Masiulis. Taures ir prizus įsteigė Vilniaus rajono sporto centras.