Data: 2024-04-15

Paaiškėjo VRSC tinklinio taurės nugalėtojai!

Sekmadienį Vilniaus Savanorių sporto arenoje vyko įtemptos varžybos, kuriose susitiko keturios kviestinės komandos siekdamos VRSC taurės nugalėtojų titulo – iš šių komandų šiame sezone aukščiausioje Lietuvos tinklinio lygoje kovą vedė Vilniaus universiteto (VU), Vilniaus technologijų (Vilnius Tech) ir VRSC komandos. Vilniaus tinklinio mokyklos komandos atstovai taip pat turėjo tris žaidėjus, dalyvavusių Lietuvos aukščiausio tinklinio lygos varžybose šiame sezone.

Nuo pat pirmųjų rungtynių pradžios aiškėjo, kad kiekviena komanda į šias varžybas atvyko su didžiuliu noru ir pasiryžimu laimėti – tai akivaizdžiai matėsi kiekvieno pelnyto taško metu, kai sportinių emocijų netrūko visoje tinklinio aikštėje, o įtemptą atmosferą puikiai atspindėjo komandų noras nugalėti.

Visos komandos kovojo tarpusavyje iki 3 laimėtų setų, o po paskutinių rungtynių paaiškėjo, kad nugalėtojų taurę kels į viršų Vilniaus universiteto atstovai kurie ne karto nepralaimėjo ir gana užtikrintai laimėjo prieš visus priešininkus.

Antrąją vietą užėmė Vilnius Tech komanda, tretieji liko Vilniaus tinklinio mokyklos atstovai.  

Vilniaus rajono sporto centro komanda kovoje visose rungtynėse iki galo, bet deja šį kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą užimdami ketvirtąją vietą.

 

Vilniaus rajono sporto centro direktoriaus pavaduotojas sportui

Adam SipovičAtgal į: Naujienos