Data: 2024-03-04

Vilniaus rajono SC – Nemenčinės SM žolės riedulininkams Lietuvos čempionato sidabras

Sausio – kovo mėnesiais Šiauliuose ir Vilniuje vyko Lietuvos uždarų patalpų vyrų žolės
riedulio B grupės čempionatas, kuris baigėsi kovo 2 d. Vilniuje. Mūsų rajono garbę ginė Vilniaus
rajono sporto centro – Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos komanda.
Finalinėse varžybose norint tapti čempionais komandai reikėjo įveikti Šiaulių „Akademija“
riedulininkus. Po pirmų dviejų kėlinių atrodė, kad pavyks nugalėti priešininkus – pirmavome 2:0.
Rezultatas galėjo būti ir dar geresnis, tačiau buvo daug neišnaudotų progų. Viską lėmė paskutinis
kėlinukas, kai klydo ne tik komanda bet ir teisėjai, tad po įtemtos kovos 3:4 teko pripažinti varžovų
pranašumą. Vilniaus rajono sporto centro – Nemenčinės sporto mokyklos komanda pelnė sidabro
medalius. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Andžej Burkot. Rezultatyviausiu žaidėju
pripažintas Povilas Sinkevičius (Šiaulių „Akademija“), pelnęs 18 įvarčių, po jo pagal rezultatyvumą
rikiavosi mūsų žaidėjas Rafal Stankevič – 17, Andžej Burkot – 16 įvarčių. Medalius pelnė šie
Sporto centro žaidėjai: Andžej Burkot, Rafal Stankevič, Karolis Donculas, Tadeuš Lastovski, Kamil
Kovger, Denis Jastrebov, Saulius Būblys, Gabrielius Paškelis, Tomaš Burkot ir šie Nemenčinės SM
sportininkai: Džiugas Butkus, Patrik Kumpickij, Jonas Dzingulevičius ir Daniel Belogolovko.