Data: 2024-03-18

Rekordinis Vilniaus rajono vyrų tinklinio čempionatas

Šį savaitgalį pasibaigė Vilniaus rajone vykęs vyrų tinklinio čempionatas, kuris pasižymėjo rekordišku dalyvaujančių komandų skaičiumi, aukštu konkurencijos lygiu ir žaidimo intensyvumu tinklinio aikštėje.

Pirmame etape 12 tinklinio komandų buvo padalintos į 4 grupes. Aukštą konkurencijos lygį lėmė tai, kad tik viena komanda galėjo patekti į kitą etapą – pusfinalį. Pirmo etapo kovos vyko Buivydžiuose ir Avižieniuose. Po permainingų kovų paaiškėjo, kad pirmas vietas savo grupėse užėmė „Buivydžiai“, „Avižienių statyba”, Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykla, „Nemėžis”.

Burtų traukimo būdu paaiškėjo pusfinalio poros – Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykla stojo į kovą su „Nemėžis” atstovais, tokiu būdu primindami apie praeitų metų čempionatą, kuriame būtent šios komandos žaidė finale. Šį kartą tiksliau sužaidė jaunieji Nemenčinės sporto mokyklos atstovai ir po 3 setų, atkakliai kovojęs „Nemėžis” turėjo pripažinti Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos komandos pergalę rezultatu 2:1.

Antroje pusfinalio poroje susitiko čempionato debiutantai „Avižienių statyba” ir „Buviydžiai” – čia taip pat prireikė 3 setų, kad išaiškėtų nugalėtojas (1:2). Kovoje dėl trečios vietos savo pranašumą įrodė „Avižienių statyba”, nugalėdama komandą „Nemėžis” rezultatu 2:0. Galutinis rezultatas neatspindi kovos aikštėje – dėl sportinių emocijų tiek vienos, tiek kitos komandos atstovams rungtynių metu buvo parodytos geltonos kortelės.

Finale susitiko „Buivydžiai” ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos komanda. Po intensyvios ir įtemptos kovos paaiškėjo naujas Vilniaus rajono vyrų tinklinio čempionas – Buivydžių komanda. Ši komanda įveikė visus savo varžovus su dideliu kovingumu ir meistriškumu, nusipelnydama pagyrimų ir primindama, kad tinklinio tradicijos Buivydžių apylinkėse yra nuolatos puoselėjamos.

Po finalinių rungtynių Vilniaus rajono savivaldybės kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyriausiasis specialistas Karol Pacyna pasidžiaugė, kad šiais metais čempionatas pritraukė rekordišką dalyvių skaičių. Tiek jis, tiek Vilniaus rajono sporto centro direktorius Marijan Kačanovski bei Avižienių gimnazijos direktorė Alicija Bilinska apdovanojo medaliais prizines vietas užėmusias komandas bei įteikė joms VRSC įsteigtus prizus.

Buivydžių komandą sveikiname su nugalėtojų vardu, o visoms kitoms komandoms dėkojame už kovingumą, kurį jos parodė varžybose. Vilniaus rajono tinklinio čempionatas įrodo, kad šis sportas turi gilias šaknis ir stiprų palaikymą rajono bendruomenėje.

 

Vilniaus rajono sporto centro

Direktoriaus pavaduotojas sportui

Adam SipovičAtgal į: Naujienos