Data: 2024-03-25

Lukas Rimkus – Lietuvos stalo teniso čempionato bronzos medalio laimėtojas!

Kovo 22-24 d. Druskininkuose vyko Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame labai gerai startavo Vilniaus rajono sporto centro atstovai, iškovodami bronzos medalį.

Čempionate dalyvavo geriausi Lietuvos stalo tenisininkai – 32 vyrai ir 32 moterys. Varžybos vyko vieno minuso sistema. Individualiuose varžybose Vilniaus rajono sporto centro atstovas Lukas Rimkus laimėjo 2 susitikimus, bet labai įtemptoje kovoje dėl patekimo į pusfinalį 4:3 pralaimėjo Alfredui Urdai, kuris iškovojo sidabro medalį. Lietuvos stalo teniso čempionate Lukas Rimkus pasidalino 5-8 vietą. Taip pat vyrų dvejetų varžybose Lukas Rimkus su Klaidu Čepaičiu pasidalino 5-8 vietą. Mišrių dvejetų varžybose Lukas su Vitalija Venckutė tik pusfinalio susitikime nusileido būsimiems čempionato nugalėtojams ir buvo apdovanoti Lietuvos stalo teniso čempionato bronzos medaliais. Individualioje įskaitoje Šimonas Lukša užėmė 29 vietą.

Moterų grupėje Gerda Šišanovaitė mišrių dvejetų varžybose su Ignu Šišanovu pralaimėjo ketvirtfinalio susitikime ir pasidalino 5-8 vietą. Moterų dvejetų varžybose Gerda kartu su Marija Mikalauskyte pralaimėjo susitikime dėl patekimo į pusfinalį ir pasidalino 5-8 vietą. Individualiai Gerda pasidalino 17-21 vietą.

Sveikiname Luką Rimkų ir trenerį Arturą Orlovą su Lietuvos stalo teniso čempionato bronzos medaliu ir linkime pergalių!

 

 

Vilniaus rajono sporto centro direktorius

Marijan Kačanovski

 

 

 

 Atgal į: Naujienos