Data: 2024-03-03

Išaiškėjo 2024 metų Vilniaus rajono vyrų krepšinio čempionato nugalėtojai

Šeštadienį, vasario 24 d. Rudaminoje, F. Ruščico gimnazijoje vyko pusfinalio rungtynės bei kovos dėl prizinių vietų Vilniaus rajono vyrų krepšinio čempionate, kurį organizavo Vilniaus rajono sporto centras. Iš viso čempionate, kuris vyko dvejus savaitgalius, dalyvavo 6 komandos.

Pusfinalyje kovėsi stipriausios 4 čempionato komandos – susirinkę žiūrovai turėjo galimybę pamatyti nuožmią kovą dėl čempionato nugalėtojų taurės.

Pusfinalio kovos komandoms klostėsi permainingai – pirmose rungtynėse, BC „Rudamina“ tik po pratęsimo ir labai atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš „Prisėsk, Pastovėsim“ (64:58). Laimėdami šias rungtynes BC „Rudamina“ komanda užsitikrino vietą finale.

Kitose pusfinalio rungtynėse, taip pat po atkaklios ir kintančios kovos, SK „Skaidiškės“ turėjo pripažinti SK „Nemenčinė“ komandos pranašumą (51:55). Šių dvejų komandų kova vyko taškas į tašką, ką taip pat parodo galutinis rungtynių rezultatas.

Po trumpo poilsio po pralaimėtų rungtynių SK „Skaidiškės“ stojo į kovą dėl trečios vietos prieš „Prisėsk, Pastovėsim“. Rungtynių eigoje dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, bet SK „Skaidiškės“ komandos trumpas atsarginių žaidėjų suolelis ir nuovargis po pusfinalio rungtynių neleido užsitikrinti apčiuopiamos persvaros ir rungtynių gale turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Trečiąją vietą iškovojo komanda „Prisėsk, Pastovėsim“ (41:46).

Čempionato finale susitiko vietos komanda BC „Rudamina“ ir svečių SK „Nemenčinė“ – abidvi komandos nebuvo patyrusios pralaimėjimo kartėlio iki pat finalo ir laimėjo visus ankstesnius mačus. Finalo pradžioje BC „Rudamina“ buvo besivejančių vaidmenyje, bet didele persvara laimėtas trečias kėlinys leido lengviau atsikvėpti – savo taškų persvarą BC „Rudamina“ išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos ir galiausiai iškovojo čempionų titulą, nors nuožmi kova dėl čempionų vardo vyko iki paskutinių sekundžių. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:57 BC „Rudamina“ naudai.

Po paskutinio teisėjų švilpuko prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos Vilniaus rajono sporto centro įsteigtais apdovanojimais ir prizais, kuriuos įteikė Vilniaus rajono savivaldybės Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyriausiasis specialistas Karol Pacyna.

Vilniaus rajono sporto centro

Direktoriaus pavaduotojas sportui

Adam Sipovič

 

 

 Atgal į: Naujienos