Data: 2024-02-12

Vilniaus rajono slidininkų medaliai Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos žaidynėse Ignalinoje

Vasario 10 d. Ignalinoje vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos žaidynės, skirtos
draugijos 80-mečiui. Slidininkai varžėsi 3 ir 5 km distancijose įvairiose amžiaus grupėse. Varžybose
gerai startavo Vilniaus rajono sporto centro auklėtinis Lukaš Mincevič, nugalėdamas vaikinų 2009-
2007 m. gim. grupėje. Lukaš varžėsi 5 km distancijoje ir pirmavo nuo pat starto su kiekvienu ratu
didindamas pranašumą. Lukaš Mincevič 5 km nuslydo per 13 min. 55 sek. ir iškovojo Lietuvos
sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos žaidynių aukso medalį. Aukso medalį taip pat iškovojo
Romualdas Dovgialo vyrų M50 grupėje. Romualdas po pirmo 1,7 km rato išsiveržė į priekį ir
nugalėjo 5 km distancijoje užtrukdamas 14 min. 16 sek. ir iškovodamas aukso medalį. M60 grupėje
Marijan Kačanovski atsistojo ant trečio nugalėtojų pakylos laiptelio, 5 km nuslydęs per 15 min. 47
sek. Antoni Butkevič 3 km įveikė per 10 min. 05 sek. ir finišavo 4 vietoje.
Savo amžiaus grupėse 5 km distancijoje Vladas Šidlauskas užėmė 5 vietą (16 min. 42 sek.)
Henrikas Vaiciukevičius 5 km įveikė per 19 min. 02 sek ir finišavo 5 vietoje. Eduard Kozlovski
užėmė 7 vietą su rezultatu 18 min. 04 sek. Markas Vaitonis finišavo 8-as, distancijoje užtrukęs 19
min. 08 sek. Zbignev Novickas užėmė 10 vietą su rezultatu 19 min. 45 sek.