Data: 2024-02-12

Sebastian Truchanovič sukūrė sensaciją!

Lietuvos jaunimo čempionate Vilniaus rajonui atstovavo 5 Vilniaus rajono sporto centro sportininkai, iš kurių 2 debiutavo tokio rango varžybose.

Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinys Dominykas Kropa (svorio kat. iki 80 kg.) laimėjo pirmąją kovą, bet pusfinalio kovoje nusileido patyrusiam priešininkui. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos mokinys Radoslav Pilat (svorio kat. iki 60 kg.) dvi kovas laimėjo su aiškia persvara, finalinėje kovoje lygioje kovoje pergalė buvo padovanota priešininkui iš Kauno. Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinė Kamilė Balukevičiutė (svorio kat. +80 kg) nepaliko šansų priešininkei iš Šilutės!

Didžiule čempionato sensacija tapo Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos mokinys Sebastian Truchanovič (svorio kat. +92 kg), kuris po pusfinalio aiškia persvara laimėtos kovos prieš Vilniaus atstovą, finale turėjo susitikti su boksininku iš Marijampolės, kuriam nusileido finalinėje kovoje praeitais metais (š. m. atstovauja Panevėžio m.), kuris Lietuvoje nepralaimi jau penkis metus ir savo kovas baigdavo anksčiau laiko. Intriguojanti  kova pasibaigė Sebastiano pergale!

Kovo mėnesį 1-2 vietų laimėtojų laukia tarptautiniai turnyrai: Vilniuje kovo  12-17 d. Dano Pozniako tarptautinis bokso turnyras jaunuoliams ir  Rygoje Tarptautinis bokso turnyras jaunuolėms bei stovyklos Druskininkuose, kurių metu vyks pasiruošimas Europos jaunimo bokso čempionatui, kuris vyks  2024 m. balandžio 2 – 15 d. Porečas m. (Kroatija).