Data: 2024-02-02

Geras Vilniaus rajono sporto centro auklėtinių Viktorijos Augulytės ir Danieliaus Buchovskio startas Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Lenkijoje

Vasario 1 d. naujame biatlono centre Jakušice biatlonininkai startavo 15 bei 12,5 km individualioje rungtyje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po baudos minutę. Oro sąlygos nebuvo palankios pirmiems iš ryto startavusiems vaikinams, lijo lietus ir pūtė stiprūs vėjo gūsiai. Daniel Buchovskij pirmame šaudyme gulint paskutiniu šūviu nepataikė į taikinį ir slydo 63 pozicijoje. Antrame šaudyme stovint suklydo 2 kartus ir slydo 68 vietoje. Trečiame šaudyme gulint suklydo kartą ir pakilo į 64 vietą. Paskutiniame šaudyme stovint pūčiant stipriam vėjui Daniel prašovė net 4 kartus ir smuko į 70 vietą. Daniel Buchovskij labai greitai įveikė paskutinius 3 km, aplenkdamas porą varžovų ir finišavo 78 vietoje, 15 km distancijoje užtrukęs 1 val. 06 min. 28,7 sek.
Viktorijos Augulytės starto metu po pietų lietus nustojo, bet vėjas nenurimo, kas turėjo įtakos taikliam šaudymui. Viktorija pirmame šaudyme gulint suklydo 1 kartą ir slydo 45-ta, antrame šaudyme stovint suklydo kartą ir slydo 47 pozicijoje. Įveikus pusę distancijos mūsų biatlonininkė slydo 48 pozicijoje. Antrame šaudyme gulint pataikė į visus taikinius ir pakilo į 40 vietą. Paskutiniame šaudyme stovint su vėjo pagalba Viktorija suklydo 2 kartus ir slydo 49 vietoje, kurią išsaugojo finiše. Viktorija Augulytė 12,5 km įveikė per 54 min. 32,9 sek.

Šeštadienį mūsų biatlonininkai startuos 10 ir 7,5 km sprinto rungtyje.

Marijan Kačanovski
Vilniaus rajono sporto centro direktoriusAtgal į: Naujienos