Data: 2024-02-26

2024 m. Vasario 24 d. Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, janučių ir vaikų slidinėjimo čempionatas

Vasario 24 d. Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, janučių ir vaikų slidinėjimo čempionatas, kuriame sėkmingai dalyvavo ir Vilniaus rajono sporto centro auklėtiniai.
Jaunių starte Daniel Buchovskij 5 km distanciją įveikė per 15 min. 30 sek. ir iškovojo 3 vietą pasipuošdamas bronzos medaliu!
Tarp mergaičių jaunių tarpe Kotryna Kozlovskytė 3 km. distanciją įveikė per 12min. 58 sek., užimdama 4 vietą.
Tarp jaunučių puikiai pasirodė Lukaš Mincevič, kuris nuo pat starto pradžios išsiveržė į priekį ir neužleido pirmos pozicijos iki pat finišo, 3 km distanciją įveikdamas per 9 min. 28 sek. ir taip iškovodamas aukso medalį!

Sveikiname visus prizines vietas užėmusius sportininkus ir linkime sėkmės sekančiose varžybose!

Šis startas Vilniaus rajono sporto centro auklėtiniams buvo gera treniruotė prieš artėjantį Baltijos biatlono taurės varžybų IV etapą, kuris vyks Maduona, Latvijoje.

Atgal į: Naujienos