Data: 2023-12-11

Vilniaus rajono sporto centro biatlonininkų startai Pasaulio, Europos jaunimo ir IBU taurės varžybose

Gruodžio 10 d. pajėgiausi pasaulio biatlonininkai Austrijos mieste Hochfilzen varžėsi 4 x 7,5
km estafečių varžybose. Po savaitės pertraukos, susijusios su Covid liga, Karol Dombrovski
startavo paskutinėje Lietuvos estafetės pamainoje. Pirmus 3 etapus slydo Tomas Kaukėnas,
Vytautas Strolia ir Maksim Fomin. Visi mūsų biatlonininkai šaudykloje buvo taiklūs, 30 km įveikė
per 1 val. 22 min. 47,2 sek. ir užėmė 15 vietą tarp 20 komandų. Mūsų estafetė galėjo užimti ir
aukštesnę vietą, jeigu ne Karolio kritimas, kurio metu lūžo lazda ir slidė.
Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Slovėnijoje gruodžio 9 dieną biatlonininkai
varžėsi sprinto 7,5 km distancijoje. Emilija Mincevič šaudyme gulomis suklydo 2 kartus, stovint
prašovė kartą ir finišavo 106 vietoje tarp 133 biatlonininkių. Emilija 7,5 km įveikė su rezultatu 35
min. 34,1 sek.
Sara Urumowa Švedijos biatlono centre Idrė startavo IBU (International Biathlon Union)
taurės varžybose 7,5 km sprinto rungtyje. Sara gerai slydo distancijoje, šaudymą gulint atliko
taikliai ir slydo 56 pozicijoje. Šaudyme stovint suklydo kartą ir slydo 61 vietoje. Įveikusi
paskutinius 2,5 km Sara finišavo 66 vietoje, 7,5 km distancijoje užtrukusi 28 min. 00,5 sek.
Viktorija Augulytė dėl Covid ligos varžybose ne startavo.