Data: 2023-12-18

Mickūnuose vyko Vilniaus rajono stalo teniso kalėdinis turnyras

Šį šeštadienį Mickūnų gimnazijoje vyko Vilniaus rajono stalo teniso kalėdinis turnyras. Į turnyrą
atvyko stalo teniso mėgėjai ne tik iš Mickūnų, bet ir iš kitų Vilniaus rajono gyvenviečių.
Iš viso jaunieji turnyro dalyviai buvo padalinti po 4 mergaičių ir berniukų amžiaus grupes, o viena
grupė buvo Open kategorijos, t. y. joje galėjo dalyvauti visi norintys, tiek moterys, tiek vyrai,
nepriklausomai nuo jų amžiaus.
Turnyro dalyviai varžėsi prie 6 stalo teniso stalų sporto salėje. Tarp dalyvių buvo ir ypač pajėgių
žaidėjų – savo amžiaus grupės 2023 metų Lietuvos stalo teniso čempionė Kaja Tvorogal, daugkartinė
įvairių stalo teniso turnyrų nugalėtoja Karina Milto, 2022 metų Lietuvos rajonų jaunučių čempionė
Agnieška Rackevič, 2023 metų Lietuvos jaunučių stalo teniso prizininkas, Lietuvos rajonų jaunučių
čempionas Sebasian Stefanovič ir kiti sportininkai, kurie dažnai dalyvauja įvairiuose turnyruose ir
čempionatuose.

Vilniaus rajono kalėdinio stalo teniso turnyro prizininkai:

Mergaitės, 2007-2009 gim. m. amžiaus grupė:
1 vieta – Agnieška Rackevič (Mickūnai);
2 vieta – Emilija Pščolovska (Zujūnai);
3 vieta – Milana Skaiva (Mickūnai).

Mergaitės 2010-2012 gim. m. amžiaus grupė:
1 vieta – Gabriela Makevič (Mickūnai);
2 vieta – Emilija Demeško (Mickūnai);
3 vieta – Stela Šekštelo (Zujūnai).

Mergaitės 2013 gim. m. ir jaunesnių amžiaus grupė:
1 vieta – Karina Milto (Mickūnai);
2 vieta – Kaja Tvorogal (Mickūnai);
3 vieta – Eva Chalkovskytė (Mickūnai).

Mergaitės, kurios lanko stalo tenisą ne daugiau kaip 1 metai:
1 vieta – Agata Kudriavceva (Mickūnai);
2 vieta – Darija Ancevič (Mickūnai);
3 vieta – Emilia Juškevič (Zujūnai).

Berniukai 2007-2009 gim. m. amžiaus grupė:
1 vieta – Sebastian Stefanovič (Mickūnai);
2 vieta – Karol Trocki (Mickūnai).

Berniukai 2010-2012 gim. m. amžiaus grupė:
1 vieta – Lukaš Borovik (Mickūnai);
2 vieta – Karol Urbanovič (Mickūnai);
3 vieta – Valenty Trocki (Mickūnai).

Berniukai 2013 gim. m. ir jaunesnių amžiaus grupė:
1 vieta – Doninykas Grybauskas (Mickūnai);
2 vieta – Arsenij Kanaškov (Mickūnai);
3 vieta – Daniel Stefanovič (Mickūnai).

Berniukai, kurie lanko stalo tenisą ne daugiau kaip 1 metai:
1 vieta – Daniel Tunkevič (Mickūnai);
2 vieta – Damir Jovič (Zujūnai);
3 vieta – Marcin Radevič (Mickūnai).

Open kategorija:
1 vieta – Agnieška Rackevič (Mickūnai);
2 vieta – Emilija Pščolovska (Zujūnai);
3 vieta – Sebastian Stefanovič ( Mickūnai).



Atgal į: Naujienos