Data: 2023-11-14

Vyrų tinklinio komanda sužaidė dvejas savaitgalio rungtynes

Įtemptos savaitgalio varžybos

Šeštadienio varžybas Vilniaus rajono vyrų tinklinio komanda žaidė svečiuose Vilniaus Tech salėje. Iki pergalės trūko nedaug – VRSC komanda nusileido šeimininkams rezultatu 3:2. Žaidimas buvo tikrai įtemptas, abidvi komandos parodė gerą komandinį žaidimą bei išėjo iš aikštelės su gera nuotaika.

VRSC komandai labai truko atsarginių žaidėjų, dėl to patyrė didelį nuovargį įpusėjus varžyboms, bei po pagrindinio žaidėjo gautos traumos neturėjo alternatyvaus keitimo, bet išgelbėjo situaciją kitos pozicijos žaidėjas, kuris gerai pasirodė žaisdamas naujoje sau pozicijoje. Situacijos nepagerino ir tai, kad komanda pirmą kartą sezone žaidė be pagrindinio trenerio, kas lėmė tai, kad žaidėjai negalėjo žinoti kaip eina žaidimas iš žiūrovo pusės, neturėjo patarimo iš labiau patyrusio žmogaus.

Sekmadienio varžybas VRSC komanda turėjo išvykoje, Alytuje, kur varžėsi su vietine komanda Alytaus „Ultra“, varžybos baigėsi dramatiškai rezultatu 3:2. Po pirmų dviejų setų Alytaus komanda vedė 2:0. VRSC komanda atsistatė ir sulygino bendrą setų rezultatą iki 2:2, bet kaip ir praeitose varžybose Vilniaus rajono komanda neturėjo pakankamo atsarginių suoliuko, kas lėmė, kad komanda buvo fiziškai labai pavargusi.

Vis dėlto galime padaryti gerą išvadą, kad komanda su kiekvienomis varžybomis tampa vis stipresnė ir pavojingesnė. Dabar kaupiame gerą patirtį iš nesėkmingų varžybų ir ruošiamės kitoms varžyboms bei kitam čempionato ratui, kur busime pilnai pasiruošę, pasitreniravę, iš savo ir kitų klaidų pasimokę.

Tikimės gerų rezultatų, bei palaikymo kituose varžybose.

Vilniaus rajono sporto centro

metodininkas Edvin Romanovski

 

 

 



Atgal į: Naujienos