Data: 2023-11-06

Julija Evelina Jačun bei Vytautas Gražys – XVI Beskidų Maratono nugalėtojai!

Lapkričio 4 d. Radziechowy Wieprz mieste Lenkijoje vyko XVI kalnų maratonas. Kalnų
maratono 42,2 km distancija buvo įdomi, bet ir sunki: maratonininkai bėgo Golgota Beskidow
piligrimų taku bei pasiekė aukščiausią trasos tašką Skrzyczne – 1257 m virš jūros lygio.
Maratone labai gerai startavo Vilniaus rajono sporto centro auklėtinė Julija Evelina Jačun,
nugalėjusi moterų M-20 kategorijoje. Julija 42,2 km nubėgo per 4 val. 58 min. 35 sek. Pirmus 15
km distancijos Julija įveikė per 1 val. 38 min. 25 sek. ir pirmavo savo amžiaus grupėje ir buvo 10
tarp visų moterų. „Open“ moterų kategorijoje užėmė 11 vietą. Julijos treneris Vytautas Gražys tapo
nugalėtoju vyrų „Open“ kategorijoje bei V-50 amžiaus grupėje. Vytautas 42,2 km maratono
distancijoje užtruko 3 val. 30 min. 15 sek. Pirmą kontrolinę 15 km atkarpą Vytautas nubėgo per 1
val. 12 min. 28 sek. ir bėgo 2 pozicijoje. Paskutinę atkarpą per Golgota Beskidow paspartino
bėgimo greitį, atitrukdamas nuo varžovo, ir nugalėjo su 30 sek. pranašumu.
Sveikiname Juliją bei Vytautą ir linkime pergalių.