Data: 2023-11-28

Geras Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono taurės varžybose Švedijoje

Šeštadienį Oestersund estafečių varžybomis biatlonininkai pradėjo Pasaulio biatlono taurės
varžybų maratoną.
Mišrių estafečių varžybose 4 x 6 km labai gerai startavo Vilniaus rajono sporto centro
auklėtinis Karol Dombrovski kartu su Vytautu Strolia, Natalija Kočergina bei Judita
Traubaite. Karol startavo pirmoje pamainoje, greitai slydo slidėmis ir į pirmą šaudymą gulomis
atvyko kartu su visa grupe, šaudymą gulint atliko taikliai, pataikydamas iš 5 šovinių į visus taikinius
ir išslydo į sekantį 2 km ratą 10 pozicijoje su atsilikimu 9,4 sek. Šaudymą stovint atliko greitai, be
klaidų į finišo ratą išslydo 11 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 30,5 sek. Karol Dombrovski labai
greitai įveikė paskutinius pakilimus, aplenkdamas du varžovus ir estafetę perdavė Vytautui Stroliai
9 vietoje, atsilikęs nuo lyderio 38,8 sek. Sekančiose pamainose startavę Vytautas, Natalija bei Judita
šaudyme buvo taiklūs, 24 km distanciją įveikė per 1 val. 15 min. 39,5 sek. ir užėmė 16 vietą tarp 22
šalių.
Sekmadienį biatlonininkai startavo 20 km individualioje rungtyje su šaudymu gulint + stovint
+ gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po
1 baudos minutę. Karol Dombrovski gerai pradėjo lenktynes, pirmą šaudymą atliko be klaidų, bet
sekančiose trijose ugnies linijose suklydo 4 kartus ir finišavo 84 vietoje, 20 km distanciją įveikęs