Data: 2023-10-02

Vilniaus rajono jaunimo komanda U-21 Lietuvos čempionė!

Savaitgalį Vilniuje sužaistos Lietuvos žolės riedulio jaunimo iki 21 metų pirmenybių finalinės
varžybos.

Vaikinų tarpe Vilniaus rajono SC-Nemenčinės SM auklėtiniai 3:2 įveikė Šiaulių komandą, 2:1
laimėjo prieš Vilniaus komandą ir 8:0 išplėšė pergalę prieš Širvintų komandą ir tapo Lietuvos
čempionais. Čempionais tarpe žaidė: Vilniaus rajono sporto centro auklėtiniai Kamil Kovger,
Andžej Burkot, Tomaš Burkot, Denis Astilovski, Gabrielius Paškelis, Rafal Stankevič, Edgar
Francišek Saldiun bei sporto mokyklos mokiniai Džiugas Butkus, Daniel Jurcevič, Daniel
Komarovski, Patrikas Kumpickij, Jonas Dzingulevičius, Daniel Belogolovko.
Geriausiu žaidėju pripažintas Andžej Burkot, tačiau už kovą aikštelėje to nusipelnė visi
žaidėjai.

Apdovanojimus įteikė Lietuvos žolės riedulio prezidentas Leonardas Čaikauskas ir Europos
žolės riedulio federacijos atstovė Monika Ivanauskaitė. Finalinėms varžyboms teisėjavo Vilniaus
rajono sporto centro auklėtinis Karolis Donculas.