Data: 2023-10-24

Bokso šventė Didžiosiose Kabiškėse

 

Šeštadienį Didžiosiose Kabiškėse (Vilniaus r.) vyko bokso turnyras Vilniaus rajono taurei laimėti, kurį organizavo Vilniaus rajono sporto centras, kartu su partneriais: Lietuvos bokso federacija ir Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Didžiųjų Kabiškių skyriumi. Pagrindinis varžybų organizatorius Jurij Kušlevič pabrėžė, kad po 35 metų pertraukos šis turnyras vėl atgaivina bokso tradicijas Vilniaus rajone ir sudaro prielaidą bokso populiarinimui. Nemenčinės seniūnė Valerija Stakauskaitė, Vilniaus rajono tarybos narys Zygmund Ždanovič, Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos direktorius Robert Komarovski bei Vilniaus rajono sporto centro direktorius Marijan Kačanovski sveikinimo žodyje neslėpė džiaugsmo, matant gausų būrį boksininkų ir žiūrovų, atvykusių į bokso turnyrą, linkėjo geros kovos ringe ir tik gerų atsiminimų iš šių varžybų.

Ringe varžėsi 31 pora boksininkų iš Šalčininkų, Vilniaus, ir Vilniaus rajono įvairiuose svorio kategorijose merginų ir vaikinų grupėse. Net 10 svorio kategorijose ringe kovojo Jurijaus Kušlevičiaus auklėtinių, iš kurių 7 tapo nugalėtojais. Varžybų metu buvo surengta viktorina apie bokso istoriją, už teisingus atsakymus įteikti daiktiniai prizai. Sklandžia bokso turnyro eiga pasirūpino Lietuvos bokso federacija su 6 tarptautinės kategorijos teisėjų komanda.

Pasibaigus kiekviena kovai boksininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Techniškiausiu varžybų boksininku pripažintas Vilniaus rajono sporto centro trenerio Jurijaus Kušlevičiaus auklėtinis Radoslav Pilat, boksininko statulėle „Už ryžtą nugalėti“ apdovanotas Vilniaus m. SC trenerio Oresto Peniko auklėtinis Jonas Tamulevičius. Visiems atvykusiems treneriams įteikti proginiai medaliai. Apdovanojimais pasirūpino Vilniaus rajono sporto centras.

Vilniaus rajono sporto centro

direktorius Marijan Kačanovski

 

 

 Atgal į: Naujienos