Data: 2023-09-26

Eveta Šidlauskaitė Baltijos šalių biatlono taurės bei Latvijos ir Lietuvos biatlono čempionatų bronzos medalių laimėtoja

Rugsėjo 23-24 d. Madonos biatlono centre „Smeceres sil“ vyko Baltijos šalių biatlono taurės
varžybos bei Latvijos ir Lietuvos biatlono čempionatai, kuriuose startavo 190 biatlonininkų iš
Estijos, Latvijos ir Lietuvos.
Varžybose labai gerai startavo Eveta Šidlauskaitė, 3 km sprinto rungtyje užėmusi 3 vietą ir
iškovojusi Latvijos ir  Lietuvos biatlono čempionatų bronzos medalius bei Baltijos šalių biatlono
taurės medalį. Eveta pirmame šaudyme gulint suklydo kartą, antrą šaudymą atliko be klaidų,
distancijoje užtruko 10 min. 15,7 sek., atsilikusi nuo nugalėtojos vos 10 sek. Daniel Buchovski 7,5
km distancijoje finišavo 6 vietoje su rezultatu 23 min. 38,1 sek., šaudyme gulint ir stovint suklydęs
po kartą. Sara Urumova prašovė du kartus, 7,5 km įveikusi per 27 min. 40.8 sek. ir finišavo 6
vietoje. Karol Dombrovski 10 km įveikė su rezultatu 27 min. 01,0 sek., šaudykloje suklydo du
kartus ir užėmė 5 vietą. Emilija Mincevič du šaudymus atliko be klaidų, bet dėl apsinuodijimo lėtai
važiavo riedslidėmis ir finišavo 9 vietoje, 6 km įveikusi per 22 min. 30 sek. 5 km distancijoje
Milena Bernatovič 4,4 km įveikė per 20 min. 10 sek. ir liko 15 vietoje. Eliza Šidlauskaitė atsiliko
tik sekundę ir užėmė 16 vietą.
Sekmadienį bendro starto rungtyje Karol Dombrovski finišavo 4 vietoje, 12,5 km distancijoje
užtrukęs 35 min. 04.0 sek. ir šaudykloje suklydęs 5 kartus. Nika Kunčina pirmą ir antrą šaudymą
atliko be klaidų, trečiame suklydo kartą, 4 km įveikė per 14 min. 02,8 sek. ir užėmė 6 vietą. Sara
Urumova 10 km įveikė per 37 min. 20,5 sek., keturiuose šaudymuose suklydo tris kartus ir finišavo
6 pozicijoje.  Marsim Kunčin 1,7 km distancijoje finišavo 12 vietoje su rezultatu 4 min. 35,3 sek.
Lukaš Mincevič šaudyme suklydo 12 kartų, distancijoje užtruko 30 min. 07,7 sek. ir finišavo 16