Data: 2023-08-21

Vilniaus rajono sporto šventė Nemenčinėje

Rugpjūčio 19 dieną Nemenčinėje jau antrą kartą vyko Vilniaus rajono sporto šventė, kurios organizatorius Vilniaus rajono sporto centras.

Šeštadienį Nemenčinėje buvo karšta ne tik nuo saulės, bet ir sportinių emocijų. Į sporto šventę atvyko futbolo, tinklinio, krepšinio, šaškių ir šachmatų mėgėjai iš Mostiškių, Lavoriškių, Paberžės, Riešės, Maišiagalos, Kalvelių, Grigaičių, Nemenčinės miesto ir apylinkių, Buivydžių, Raudondvario, Nemėžio, Sudervės. Susirinkusius sportininkus pasveikino Marijan Kačanovski – Vilniaus rajono sporto centro direktorius, Karol Pacyna – Vilniaus rajono Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyr. specialistas, Robert Komarovski – Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos direktorius.

Krepšinio 3×3 varžybose nugalėtojais tapo SK „Nemenčinė“ krepšininkai, nugalėję visuose susitikimuose. Antra vieta atiteko jungtinei komandai „Prisėsk. Pastovėsim“, Sudervės krepšininkai iškovojo bronzos medalius. Tinklinio varžybose sėkmė lydėjo RDKC „Grigaičiai“ tinklininkus, kurie finaliniame susitikime nugalėjo „TVN Kovalčuki“ tinklininkus. Bronzos medaliais pasipuošė Nemenčinės „Krabiki“ tinklininkai. Futbolo turnyre Mostiškių ir Nemenčinės komandos surinko po 9 taškus, bet tarpusavio susitikimą 1:0 laimėjo Mostiškių futbolininkai, kuriems buvo įteikti aukso medaliai. SK „Nemenčinė“ komandai atiteko sidabro medaliai, 3 vietą iškovojo FK „MBFT“ Maišiagala-Riešė futbolininkai.

Dar daugiau emocijų patyrė šachmatų mėgėjai. Trys sportininkai surinko vienodą taškų sumą ir tarpusavio susitikimų santykis buvo po vieną pergalą. Varžybų organizatoriai 1 vietos laimėtojais pripažino Valerijų Bugajecą, Zbignevą Bortkevičių ir Arūną Grikšą. Šaškių varžybose nugalėjo Arūnas Račkauskas, laimėjęs visus susitikimus. Antra vieta, surinkę vienodą taškų sumą, pasidalijo Arūnas Grikšas ir Virgis Gumbaragis.

Sporto šventės nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir prizais, kuriuos įsteigė Vilniaus rajono sporto centras.

Dėkojame Nemenčinės K. Parčevskio ir Gedimino gimnazijų direktoriams už suteiktas patalpas ir stadioną varžybų vykdymui.

Marijan Kačanovski

Vilniaus rajono sporto centro direktorius

 

 

 

 Atgal į: Naujienos