Data: 2023-07-03

Vilniaus rajono sporto centro biatlonininkė Sara Urumova – MTB dviračių maratono Lenkijoje 1 vietos laimėtoja

Liepos 2 dieną Supraslio mieste vyko 6 iš 12 etapų „Maratony kresowe” varžybos. Penktas maratonų etapas vyko birželio 4 d. Nemenčinėje.

Supraslio mieste startavo apie 300 dviratininkų iš Lenkijos, Lietuvos ir 4 Vilniaus rajono atstovai. Varžybose labai gerai pasirodė Sara Urumowa, Fit moterų 15-39 metų grupėje užėmusi 1 vietą. Sara sunkią, turinčią daug įkalnių ir staigių posūkių 17 km trasą įveikė per 50 min. 59 sek. ir beveik 2 minutėmis aplenkė 2 vietos laimėtoją.

Nika Kunčina mergaičių 13-14 metų grupėje finišavo 4 vietoje, 17 km nuvažiavusi per 1 val. 10 min. 29 sek. Maksim Kunčin Mini maratono 8 km distanciją įveikė per 20 min. 38 sek. ir užėmė 5 vietą, nuo 4 vietos atsilikęs tik 1 sekunde ir 20 sek. nuo 3 vietos laimėtojo.