Data: 2023-03-04

Pasaulio biatlono taurė. Sprintas. Nove Mesto, 2023-03-02

Kovo 2 d. Čekijos biatlono centre Nove Mesto na Morave vyksta Pasaulio biatlono taurės 8 etapas, kuriame labai gerai startavo Vilniaus rajono sporto centro atstovas Karol Dombrovski. Biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto varžybose su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Karol greitai įveikė 3,3 km ratą iki šaudymo gulomis, šaudyme suklydo kartą ir į sekantį ratą išslydo 48 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 1 min. 13,0 sek. Įveikęs 5,5 km Karol slydo 56 pozicijoje, atsilikdamas 1 min. 47,3 sek. Antrą šaudymą stovint Karol atliko greitai ir taikliai ir pakilo į 46 vietą, tačiau dar nevisai atsigavęs po ligos nebuvo labai greitas distancijoje ir finišavo 56 vietoje, 10 km distancijoje užtrukęs 29 min. 58.6 sek. Karol Dombrovski buvo geriausias iš Lietuvos biatlonininkų ir pateko į geriausių TOP 60, iškovodamas teisę kovo 4 dieną startuoti persekiojimo rungtyje.

Nikita Romanov IBU taurės varžybose Kanadoje irgi varžėsi 10 km sprinto rungtyje, šaudyme gulint suklydo du kartus, šaudymą stovint atliko greitai, pataikydamas į visus taikinius ir finišavo 42 vietoje. Nikita Romanov 10 km įveikė per 29 min. 07,0 sek. ir pateko i TOP 60, iškovodamas teisę startuoti 12,5 km persekiojimo rungtyje kovo 3 dieną.

Sveikiname Karolį ir Nikitą ir linkime gerų startų persekiojimo varžybose.