Data: 2023-03-12

K. Dombrovskio startas Švedijoje. Individualioji rungtis. 2023-03-09

Kovo 9 d. Švedijos biatlono centre Oestersund vyko Pasaulio biatlono taurės varžybos, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono sporto centro atstovas Karol Dombrovski.

Biatlonininkai varžėsi individualiojoje 20 km rungtyje su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 1 baudos minutę. Karol gerai įveikė pirmą 4 km ratą, greitai ir taikliai atliko pirmą šaudymą gulomis ir į sekantį ratą išslydo 43 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 48,8 sek. Nemenčinietis antrame šaudyme stovint pataikė į visus 5 taikinius ir pakilo į 29 poziciją su 1 min. 36,0 sek. atsilikimu. Įveikus pusę distancijos Karol slydo 32 pozicijoje, atsilikdamas 1 min. 58,8 sek. Trečią šaudymą gulint Karol atliko taikliai ir pakilo į 25 poziciją. Paskutiniame šaudyme stovint prašovė kartą ir smuktelėjo į 36 poziciją su atsilikimu 4 min. 37 sek. Paskutinius 4 kilometrus Karol Dombrovski įveikė ne itin greitai ir finišavo 44 vietoje, 20 km įveikęs per 54 min. 15,7 sek.

Kovo 11 d. Karolio laukia 4 x 7,5 km estafetė.