Data: 2023-02-15

Pasaulio jaunimo taurės varž. Sprintas. Haanja, 2023-02-10

Viktorijos Augulytės, Saros Urumovos ir Danieliaus Buchovskio startai Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Estijoje

Vasario 10 dieną Haanijoje Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Vilniaus rajono sporto centro auklėtiniai Viktorija Augulytė, Sara Urumova ir Daniel Buchovskij startavo sprinto rungtyje.

Viktorija ir Sara varžėsi 7,5 km distancijoje sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Sara gerai pradėjo varžybas, pirmą šaudymą gulint atliko greitai ir taikliai ir išslydo 39 vietoje su atsilikimu nuo lyderės 1 min. 10,4 sek. Antrąjį šaudymą stovint Sara atliko greitai, pataikydama į 4 taikinius ir į paskutinį 2,5 km ratą išslydo 47 pozicijoje. Sara greitai slydo slidėmis finišo ratą ir užėmė 49 vietą su rezultatu 27 min. 38,9 sek. Viktorija Augulytė pirmame šaudyme gulint suklydo kartą, antrą šaudymą stovint Viktorija atliko greitai, pataikydama į visus 5 taikinius ir į paskutinį 2,5 km ratą išslydo 66 pozicijoje. Viktorija greitai slydo slidėmis finišo ratą ir užėmė 70 vietą su rezultatu 30 min. 15,4 sek.

Daniel Buchovskij vaikinų grupėje varžėsi 10 km sprinto rungtyje. Daniel gerai įveikė pirmą 3,3 km ratą, šaudyme gulint suklydo 3 kartus, bet „užsisvajojo“ ir atsuko tik vieną baudos ratą. Ir buvo nubaustas 4 baudos minutėmis. Antrą šaudymą stovint Daniel atliko greitai, pataikydamas į 4 taikinius, greitai slydo paskutinį finišo ratą ir finišavo 99 vietoje, 10 km įveikęs per 32 min. 05,6 sek.

Vasario 11 d. Viktorija Augulytė, Sara Urumova varžėsi 4 x 6 km estafetėje ir užėmė 14 vietą. Daniel Buchovskij su Lietuvos estafete užėmė 15 vietą.

Vasario 15-19 dienomis mūsų biatlonininkų laukia Atviras Europos biatlono čempionatas, kuriame linkime Viktorijai, Sarai ir Danieliui gerų startų.