Data: 2023-02-12

Pasaulio jaunimo taurės varž., Haanja, 2023-02-08

Viktorijos Augulytės, Saros Urumovos ir Danieliaus Buchovskio startai Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Estijoje

Vasario 8-11 dienomis Hanijoje vyksta Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybos, kuriose dalyvauja Vilniaus rajono sporto centro auklėtiniai Viktorija Augulytė, Sara Urumova ir Daniel Buchovskij.

Vasario 8 d. biatlonininkai varžėsi 7,5 km distancijoje sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Trejais metais jaunesnė Viktorija Augulytė gerai pradėjo varžybas, pirmą šaudymą gulint atliko greitai ir taikliai ir į sekantį ratą išslydo 54 vietoje su atsilikimu nuo lyderės 1 min. 57,8 sek. Įveikus 3,5 km Viktorija slydo 61 pozicijoje su atsilikimu 3 min. 02,0 sek. Antrą šaudymą stovint Viktorija atliko greitai, pataikydama į visus 5 taikinius ir į paskutinį 2,5 km ratą išslydo 50 pozicijoje, atsilikdama 3 min. 37,2 sek. Viktorija greitai slydo slidėmis finišo ratą ir užėmė 62 vietą su rezultatu 28 min. 01,8 sek. Sara Urumova dėl pažeisto šautuvo taikiklio šaudyme gulomis suklydo net 5 kartus, stovint prašovė 2 kartus ir finišavo 73 vietoje, įveikusi 7,5 km per 29 min. 53,7 sek.

Vienas jauniausių varžybų dalyvių, 5 metais jaunesnis Daniel Buchovskij vaikinų grupėje varžėsi 10 km sprinto rungtyje. Daniel gerai įveikė pirmą 3,3 km ratą, šaudymą gulint atliko greitai, suklydęs tik paskutiniu šūviu ir išslydo 81 vietoje su atsilikimu nuo lyderio 1 min. 56,4 sek. Įveikęs 4,3 km Daniel slydo 81 pozicijoje su atsilikimu 2 min. 53,6 sek. Antrą šaudymą stovint Daniel atliko greitai, pataikydamas į 4 taikinius ir turėjo užsukti į 150 m baudos ratą. Į paskutinį finišo ratą išslydo 77 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 3 min. 43,2 sek. Daniel greitai slydo slidėmis į pakilimus, aplenkė dar vieną varžovą ir finišavo 62 vietoje tarp 107 dalyvių 10 km, įveikęs per 30 min. 45,0 sek.