Data: 2023-02-12

Pasaulio čempionatas. Mišrios estafetės. 2023-02-08, Oberhof

Lietuvos estafetės ir Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono čempionate Vokietijoje

Vasario 8 d. Vokietijos biatlono centre Oberhof pajėgiausi pasaulio biatlonininkai pradėjo medalių dalybas Pasaulio biatlono čempionate. Biatlonininkai varžėsi 4 x 6 km mišrių estafečių varžybose.

Lietuvos estafetės pirmoje pamainoje startavo Natalija Kočergina, kuri šaudymą atliko be klaidų ir į antrą pamainą išlydėjo Gabrielę Leščinskaitę 18 vietoje su atsilikimu 1 min. 48,2 sek. Gabrielė šaudymą atliko taikliai ir savo pamainą baigė 20-a su atsilikimu 3 min. 13,0 sek. nuo lyderių. Trečioje pamainoje slydęs Karol Dombrovski šaudymą gulint atliko greitai ir be klaidų ir slydo 20 pozicijoje su atsilikimu 3 min. 16,8 sek. Šaudyme stovint Karolis pataikė į 5 taikinius iš 6 šovinių ir slydo 20 pozicijoje su atsilikimu 3 min. 27,8 sek. Karol Dombrovski greitai įveikė paskutinį ratą ir estafetę perdavė Vytautui Stroliai 20 vietoje su atsilikimu 3 min. 55,8 sek. Vytautas šaudymą gulint ir stovint atliko be papildomų šovinių, greitai slydo slidėmis ir finišavo 18 vietoje. Lietuvos estafetė 24 km nuslydo per 1 val. 09 min. 34,5 sek. Nugalėjo Norvegijos komanda su rezultatu 1 val. 04 min. 41,9 sek.

Vasario 11 d. Karol Dombrovski startuos 10 km sprinto rungtyje.