Data: 2023-01-23

K. Dombrovskio startas Italijoje, 2023-01-20

Penktadienį Italijos biatlono centre Anthoz-Anterselva stipriausi pasaulio biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Puikiai startavo vienas stipriausių Lietuvos biatlonininkų, Vilniaus rajono sporto centro atstovas Karol Dombrovski, iškovodamas 14 įskaitinių taškų Pasaulio biatlono taurės individualiojoje įskaitoje.

Karol greitai įveikė pirmą ratą, šaudyme gulint pataikė į visus 5 taikinius ir į sekančius 3,3 km išslydo 27 pozicijoje su atsilikimu 26,8 sek. Įveikus pusę distancijos Karol slydo 31 pozicijoje su atsilikimu 49,5 sek. Antrą šaudymą stovint atliko greitai, pataikydamas į visus taikinius ir į paskutinį 3,4 km ratą išslydo 22 pozicijoje su 1 min. 19,1 sek. atsilikimu nuo lyderio. Likus 1 km iki finišo Karol slydo 28 pozicijoje, bet labai stipriai šliuožė paskutiniame pakylime, aplenkė Suomijos biatlonininką ir finišavo 27 vietoje, 10 km distancijoje užtrukęs 24 min. 44,0 sek.

Karol Dombrovski pateko į geriausiųjų 40-tuką ir iškovojo 14 įskaitinių taškų, o taip pat teisę startuoti persekiojimo rungtyje šeštadienį.

Sveikiname Karolį ir linkime sėkmės persekiojimo rungtyje.