Data: 2022-12-07

Pasaulio biatlono taurės sprintas ir persekiojimo varž., 2022-12–03-04, Kontiolahti

Gruodžio 3 d. pajėgiausi pasaulio biatlonininkai startavo 10 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį biatlonininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą.
Pajėgiausias Vilniaus rajono biatlonininkas Karol Dombrovski slydo greitai, tačiau šaudyme gulint suklydo kartą ir į sekančius 3,3 km išslydo 66 pozicijoje su atsilikimu 1 min. 03 sek. Antrą šaudymą atliko be klaidų, greitai įveikė finišo ratą ir užėmė 58 vietą su rezultatu 25 min. 36,2 sek. Karol Dombrovski pateko i TOP 60 ir gavo teisę gruodžio 4 d. varžytis persekiojimo 12,5 km rungtyje.

Sekmadienį biatlonininkai startavo 12,5 km persekiojimo rungtyje su šaudymu du kartus gulint ir du kartus stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį reikėjo įveikti 150 m baudos ratą. Karol startavo iš 58 pozicijos su atsilikimu 2 min. 27 sek. K. Dombrovski pirmame šaudyme suklydo kartą ir slydo 56 pozicijoje, antrame ir trečiame šaudyme klydo po du kartus ir slydo 58 vietoje. Nemenčinietis paskutiniame šaudyme suklydo kartą ir finišavo 58 vietoje, 12,5 km įveikęs per 34 min.41,6 sek.