Data: 2022-12-14

K. Dombrovskio startai Hochfilcene, 2022-12–09-11

Puikus Karolio Dombrovskio startas 2 Pasaulio biatlono taurės etape Austrijoje

Penktadienį Austrijos biatlono centre Hochfilzen stipriausi pasaulio biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Vilniaus rajono sporto centro biatlonininkas Karolis Dombrovski greitai įveikė pirmą ratą, bet šaudyme gulint pataikė į 4 taikinius ir turėjo sukti 150 m baudos ratą ir į sekančius 3,3 km išslydo 64 pozicijoje su atsilikimu 48 sek. Įveikus pusę distancijos Karolis slydo 56 pozicijoje. Antrą šaudymą stovint atliko greitai pataikydamas į visus taikinius ir slydo 41 pozicijoje. K. Dombrovski greitai įveikė paskutinį 3,4 km ratą ir finišavo 44 vietoje, 10 km distancijoje užtrukęs 25 min. 36,0 sek. Karol Dombrovski pateko į geriausių TOP 60 ir startuos sekmadienį persekiojimo rungtyje. Beje, nemenčiniečiui pritruko vos 7 sek. iki patekimo į 40-dešimtuką ir iškovoti pirmus įskaitinius taškus individualiojoje įskaitoje.

Šeštadienį biatlonininkai startavo 4×7,5 km estafetėje. Pirmoje pamainoje startavęs Tomas Kaukėnas užsidirbo baudos ratą ir perdavė estafetę Vytautui Stroliai 20 vietoje. Vytautas šaudykloje buvo taiklus ir į trečią pamainą išlydėjo Karolį Dombrovskį 19 vietoje. Karolis šaudymą gulint atliko greitai ir taikliai ir pakilo į 17 poziciją. Šaudyme stovint iš 5 šūvių pataikė į 5 taikinius ir į paskutinį 2,5 km ratą išslydo 16 pozicijoje. Nemenčinietis greitai slydo slidėmis ir estafetę perdavę Maksimui Fominui 15 vietoje kartu su Estijos biatlonininku. Maksimas šaudykloje buvo taiklus ir finišavo 15 vietoje su rezultatu 1 val. 23 min. 21,8 sek. Nugalėjo Norvegijos atstovai su rezultatu 1 val. 18 min. 02,6 sek.

Sekmadienį Vilniaus rajono atstovas Karol Dombrovski varžėsi 12,5 km persekiojimo rungtyje su šaudymu gulint + gulint + stovint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį reikėjo įveikti 150 m baudos ratą. Karol startavo iš 44 pozicijos, gerai įveikė pirmą 2,5 km ratą, taikliai atliko pirmą šaudymą gulomis ir į sekantį ratą išslydo 40 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 2 min. 53,1 sek. Nemenčinietis greitai važiavo distancijoje, antrame šaudyme gulomis pataikė į visus taikinius ir pakilo į 39 vietą, tačiau šaudyme stovint suklydo kartą ir nukrito į 40 vietą su 3 min. 51,9 sek. atsilikimu. Paskutiniame šaudyme stovint prašovė du kartus ir smuktelėjo į 48 vietą. Paskutinius 2,5 kilometrus Karol Dombrovski įveikė greitai ir finišavo 49 vietoje, 12,5 km įveikęs per 39 min. 02,8 sek. Nugalėjo Norvegas Johannes Thingnes Boe, distanciją įveikęs per 33 min. 50,7 sek.