Data: 2022-12-14

Junior CUP, Italija, 2022-12

Vilniaus rajono sporto centro biatlonininkų startai Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybose Italijoje

Gruodžio 8 d. Italijos biatlono centre Mertell Van-Martello vyko 1 Pasaulio Jaunimo taurės etapas, kuriame gerai startavo Sporto Centro biatlonininkai Viktorija Augulytė, Emilia Mincevič ir Daniel Buchovskij.

Grudžio 8 d. Emilija Mincevič startavo 7,5 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą ir slydo 91 vietoje. Emilija Mincevič 7,5 km įveikė per 36 min. 25,7 sek.

Šeštadienį biatlonininkai varžėsi 4,5 km super sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 75 m baudos ratą. Viktorija Augulytė šaudymą gulint atliko taikliai ir į sekantį ratą išslydo 42 vietoje su 38 sek. atsilikimu nuo lyderio. Šaudyme stovint Viktorija klydo kartą ir turėjo įveikti baudos ratą. Po ligos startavusi Viktorija nebuvo itin greita trasoje – finišavo 78 vietoje tarp 111 startavusių, distancijoje užtrukusi 17 min. 58,4 sek.

Gerai startavo 5 metais jaunesni už varžovus Emilija Mincevič ir Daniel Buchovski. Emilija pirmame šaudyme prašovė du kartus ir slydo 98 vietoje, šaudyme stovint klydo kartą ir į paskutinį 1,5 km ratą išslydo 91 vietoje. Emilija 4,5 km įveikė per 19 min. 37,5 sek. Labai gerai startavo Daniel Buchovskij, užėmęs 89 vietą tarp 136 biatlonininkų. Daniel pirmame šaudyme suklydo kartą ir slydo 89 vietoje. Šaudyme stovint Daniel pataikė i du taikinius, greitai įveikė papildomus 225 m distancijos ir į paskutinį finišo ratą išslydo 96 vietoje. Daniel labai greitai įveikė paskutinius pakilimus, aplenkdamas 7 varžovus ir finišavo 89, distancijoje užtrukęs 14 min. 49,6 sek.

Grudžio 14 d. mūsų biatlonininkai startuos Pasaulio biatlono jaunimo taurės 2 etapo varžybose Austrijos biatlono centre Obertilliach.