Data: 2022-11-02

Lietuvos U-18 pirmenybių finalinės varžybos

Gražų rudenišką savaitgalį spalio 29-30 d. d. Vilniuje finišavo Lietuvos vaikinų U-18 žolės riedulio pirmenybių finalinės varžybos, kuriomis baigėsi rudens lauko žolės riedulio sezonas.

Vilniaus rajono komandą sudarė sporto mokyklos ir sporto centro sportininkai, kuri buvo jauniausia tarp visų dalyvių (amžiaus vidurkis 14,3), tačiau sportinio užsispyrimo netrūko, o sėkmės pritruko. Pralaimėta čempionais tapusiai Šiaulių „Akademija“ ekipai 1:7, sidabro prizininkai Vilniaus miesto „Jaunimo rinktinė“ rajono sportininkus palaužė tik paskutinėmis minutėmis 3:1 (ilgą laiką rezultatas buvo 1:1). O sėkmės pritruko žaidžiant su Širvintų SC dėl 3 vietos, pralaimėta 1:2.

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Andžej Burkot, tačiau jį renkant komisijai buvo sunku apsispręsti, nes fantastiškai vartus gynė vartininkas Džiugas Butkus. Žolės riedulio federacija surengė tikrą šventę jauniesiems sportininkams – jiems buvo organizuotas maitinimas ir apgyvendinimas Hilton Garden Inn viešbutyje.

Dabar žolės riedulys persikelia į ilgai lauktas sporto sales, dėl pandemijos pernai nebuvo galimybių normaliai treniruotis.

Vilniaus rajono sporto centro treneris
Vytautas Vilipas

Daugiau nuotraukų:
https://www.sportas.info/galerijos/lietuvos-vaikinu-u18-zoles-riedulio-pirmenybiu-finalines-varzybos-vilniuje-u18-rinktines-perziura/

 Atgal į: Naujienos